Bács Hirdető online

Apróhirdetés INGYENESEN oldalunkon!

Bács Hirdető

Állás, oktatás
Állásajánlat
Kőműveseket/Segédmunkásokat keresünk!
Ár
- nincs megadva -
apróhirdetés - Kőműveseket/Segédmunkásokat keresünk!Olyan kőművesek/segédmunkások jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek szakirányú végzettséggel vagy több éves tapasztalattal.
Főbb feladatok: falszerkezetek építése klinkertéglából illetve falak, pillérek betonozása.
Előny, ha rendelkezik nyelvtudással, illetve jogosítvánnyal.
Ha felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését: barbara.veszpremi@vastbouw.hu e-mail címen!
Bővebb információkért hívja ezt a számot:+70-612-6282

Elérhetőség:
   E-mail: barbara.veszpremi{kkc}vastbouw.hu
   Telefon: +70-612-6282
Kínál Feladva: 2018-06-21 15:59

Hirdetések a kategóriából

Hitel ajánlat között adott . Ez az arány 2-3%-os
  Ár: 500 000 Ft
apróhirdetés - Hitel ajánlat között adott . Ez az arány 2-3%-os
Nekem van egy 11.000.000 € tokéje, amely lehetové teszi számomra, hogy rövid és hosszú távon magánhiteleket nyújtson 2000 € -tól 11.000.000 € -ig minden olyan súlyos személy számára, aki képes a birtokában l...
Kínál
Feladva
2019-02-07 10:08
bérügyintéző-könyvelő
  Ár: - nincs megadva -
apróhirdetés - bérügyintéző-könyvelő
A Kecskeméti Intézmény-és Piacfenntartó Szervezet a „Közalkalmazottak jogállásáról szóló„ 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet bérügyintéző-könyvelő munkakör betöltés...
Kínál
Feladva
2019-02-05 11:16
Hitel ajánlat whatsapp: +598 92 888 343, mail: apatvie@gmail.com
apróhirdetés - Hitel ajánlat whatsapp: +598 92 888 343, mail: apatvie@gmail.com
Helló mi vagyunk a csoport üzleti emberek, akik felajánlják a nemzetközi hitelek. Egy tőkét, hogy fogja használni, hogy grant hitelek magánszemélyek közötti rövid, mind hosszú távon kezdve € 2000 &#836...
Kínál
Feladva
2018-12-20 11:56
Banner - Touareg
Banner - Seat AronaBanner - Golf
Banner - Skoda Megnőtt a család

Copyright (c) 2019 - bacshirdeto.hu, Revoco Med Kft. Minden jog fenntartva! | Az oldalt készítette: InternetLogisztika
Adatvédelmi Szabályzat
ÁSZF