Bács Hirdető online

Apróhirdetés INGYENESEN oldalunkon!

Bács Hirdető

Állás, oktatás
Állásajánlat
Kőműveseket/Segédmunkásokat keresünk!
Ár
- nincs megadva -
apróhirdetés - Kőműveseket/Segédmunkásokat keresünk!Olyan kőművesek/segédmunkások jelentkezését várjuk, akik rendelkeznek szakirányú végzettséggel vagy több éves tapasztalattal.
Főbb feladatok: falszerkezetek építése klinkertéglából illetve falak, pillérek betonozása.
Előny, ha rendelkezik nyelvtudással, illetve jogosítvánnyal.
Ha felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését: barbara.veszpremi@vastbouw.hu e-mail címen!
Bővebb információkért hívja ezt a számot:+70-612-6282

Elérhetőség:
   E-mail: barbara.veszpremi{kkc}vastbouw.hu
   Telefon: +70-612-6282
Kínál Feladva: 2018-06-21 15:59

Hirdetések a kategóriából

kínálnak hiteleket az egyének közötti súlyos és gyorsan
  Ár: 5 000 000 Ft
apróhirdetés - kínálnak hiteleket az egyének közötti súlyos és gyorsan
Azt akarod, hogy hitelt a holtponton, ami miatt a bankok által elutasításáról a hitel alkalmazás fájlokat .A akarnak hitelt a végrehajtására a projektek, vállalja a tevékenységét; Építsd házak Ház vagy lakás; V...
Kínál
Feladva
2019-01-24 19:12
Váci Fegyház és Börtön / biztonsági felügyelő
  Ár: 230 000 Ft
apróhirdetés - Váci Fegyház és Börtön / biztonsági felügyelő
Határozatlan idejű, hivatásos szolg. jogviszony létesítésére BIZTONSÁGI FELÜGYELŐKET keres. Elsősorban férfiak jelentkezését várjuk! Feltételek: - 18-55. életévet betöltött magyar állampolgár - érett...
Kínál
Feladva
2019-02-14 11:43
Vagyonőröket keresünk
  Ár: 800 Ft
apróhirdetés - Vagyonőröket keresünk
Vagyonőröket keresünk teljes és részmunkaidőben, nappali vagy éjszakás szolgálatra egyaránt. Munkaruha és pihenőidő biztosított, bérezés nettó 800.-/óra!
Kínál
Feladva
2018-03-22 12:06

Copyright (c) 2019 - bacshirdeto.hu, Revoco Med Kft. Minden jog fenntartva! | Az oldalt készítette: InternetLogisztika
ÁSZF